ProjektKráľovianky

Projekt KRÁĽOVIANKY plánuje výstavbu 42 rodinných domov s priemernou zastavanou plochou prevyšujúcou 100 m2 na celkovej rozlohe pozemkov 24 576 m2. Lokalita je na tichom mieste, mimo frekventovaného územia mesta Šamorín. V pláne je v priebehu dva a pol roka postaviť 24 rodinných domov a ďalších 9 dvojdomov. Tie by mali poskytnúť bývanie viac ako 160 obyvateľom. V projekte sa počíta s plochami určenými pre zeleň, ktorých má byť viac ako 13 862 m2, tak aj s parkovacími miestami, ktoré by mali v počte viac ako 120 zaistiť komfort obyvateľom projektu.

 • plocha projektu24 576 m²plocha projektu
 • plocha zelene13 862 m²plocha zelene
 • obyvateľov160obyvateľov
 • parkovacích miest120parkovacích miest
 • rodinných domov24rodinných domov
 • dvojdomov9dvojdomov

Prevedenie štandarduRodinný dom

Dispozíciu rodinného domu tvorí obývacia izba s jedálňou a s kuchyňou, ktoré spolu vytvárajú jeden veľko-priestor, spálňa rodičov s priestorom pre šatník, dve detské izby, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, komora a samostatné WC. Odkladacím priestorom disponuje aj vstupná hala a chodba rozdeľujúca izby. Z obývacej izby vedie výstup na krytú terasu.

V projekte sú navrhnuté klasické stavebné materiály: steny z keramických tehál, prípadne tvárnic, strop tvorí sadrokartónový podhľad, krov je drevený, krytina je betónová, prípadne keramická.

Plávajúca kvalitná podlaha v celom dome, interiérové dvere, sanita a obklady v kúpeľni, v technickej a na dvoch toaletách, 2x umývadlo, sprchovací kút v spodnej kúpeľni, vaňa v hornej kúpeľni. Farebné prevedenie štandardu si môžte vybrať.

Štandard domu Vizualizácia domu

Prevedenie štandarduDvojdomu

Prízemie rodinného domu tvorí kuchyňa s obývacou izbou a jedálňou pre spoločný priestor, predsieň, hosťovská izba alebo pracovňa, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom. Z obývacej izby vedie výstup terasu a schodiskový priestor prepája priestor medzi prízemím a poschodím.

Poschodie rodinné domu tvorí chodba, až tri spáľne alebo detské izby s priestorom pre šatníkovú skriňu, kúpeľňa s vaňou, dvoj-umývadlom, sprchovým kútom a miestom pre práčku.

Plávajúca kvalitná podlaha v celom dome, interiérové dvere, sanita v obidvoch kúpeľniach, obklady, 2x WC, 2x umývadlo, sprchovací kút v spodnej kúpeľni, vaňa a sprchovací kút v hornej kúpeľni. Farebné prevedenie štandardu si môžte taktiež vybrať.

Štandard dvojdomu Vizualizácia dvojdomu
 • Virtuálna prehliadka

Pozrite si svoj domovVirtuálna prehliadka

Naša 3D virtuálna prehliadka Vás prenesie priamo do areálu Kralovianky, ktoré si môžete vychutnať z pohodlia Vášho domova na svojom počítači, telefóne alebo tablete.

Virtuálna prehliadka

StabilnýDeveloper

Predstavujeme poradí ôsmy developerský projekt finančnej skupiny Quintela. Spoločnosť má historickú skúsenosť s výstavbou v okrese Šamorín v Slovenskej republike a v blízkych obciach tohto mesta. Za posledné štyri roky v tejto lokalite úspešne zrealizovala jeden obytný dom prostredníctvom dcérskej spoločnosti QINOS, s.r.o., 3 obytné domy prostredníctvom Dostupného bývania Šamorín, s.r.o., rovnako ako aj výstavbu rodinných domov v neďalekej obci Hamuliakovo, kde bol projekt realizovaný samotnou spoločnosťou Quintela. Tá v lokalite zároveň vlastní a prevádzkuje hokejovú halu HAMIKOVO, ako aj ďalšie projekty pozemkového developingu, či výstavby rodinných a obytných domov

Viac o developerovi

Časový plánVýstavby projektu

Aktuálne prebieha výstavba posledných dvojdomov

 

 • Jar 2019

  Začiatok výstavby inžinierskych sietí.

 • Leto 2019

  Začiatok I. etapy vystavba Rodinných domov 18-29

 • Zima 2020

  Kolaudácia inžinierkych sietí

 • Jeseň 2021

  Odovzdávanie, kolaudácia a dokončenie prvých 10 domov

 • Jar/Leto 2024

  Ukončenie výstavby a kolaudácia zvyšných 5 dvojdomov